Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/celalyesil.com/public_html/wp-content/themes/nanomag/functions.php on line 73
Xiaomi Bluetooth Receiver İnceleme | Celal Yeşil

Xiaomi Bluetooth Receiver İnceleme

Merhaba, 26 Eylül tarihinde gearbest üzerinden siparişini verdim. Yaklaşık 20 günde takipli kargo ile bana ulaştı.  Ama cihazın üzerinde bulunan klips kırık geldi ya bilerek elemanlar kasıtlı olarak hatalı ürün gönderdiler ya da kargoda bir iş geldi başına. Her neyse durumu Gearbest üzerinden bildirdim, bana 3 seçenek sundular.

1- Kredi kartına iade

2- Gearbest hesabına puan iadesi (Ödediğim tutarın tamamı)

3- Ürünü geri gönderin size yenisini gönderelim

Bu 3 seçenekten en uygunu 2. seçenek geldi. Çünkü sürekli alışveriş yapıyorum bu site üzerinden. Alışveriş yapacağım için zararın bir kısmı karşılanmış olur onların tarafında.

 

Ürünü yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum gayet memnunum. Kapsama alanı baya yüksek telefona/bilgisayara bağlıyken 3 oda ileriye gidiyorum hiçbir kesinti olmadan müzik çalmaya devam ediyor.

İnternette yazan yorumları inceledim almadan önce sadece ses veriyor telefonla konuşamazsınız deniliyordu ama benim kulaklıkla telefonla konuşabiliyorum üzerinde bulunan ses kısma açma tuşları işe yarıyor diğer buton ise müziği durdurup devam ettirebiliyor.

45-60 dk arasında full şarj oluyor. Bu şarjda ortalama 5 saat kadar gidiyor kesintisiz olarak.

Genel olarak film izlerken yüksek ses ve bass olmasını severim apartmanda oturduğumuz için komşulardan şikayet gelebiliyor. Bu cihazı bilgisayara bağlayarak filmi bununla dinliyorum baya keyifli oluyor ses sistemini aratmıyor.

Genel olarak toparlarsam. Bu ürünü almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Benim aldığımda 16 $’a denk gelmişti şimdi biraz fiyatı artmış ama yinede alınabilecek bir ürün. Gidip Bluetooth kulaklığa para vermeye gerek yok. Tüm 3,5 mm girişli kulaklık/hoparlör/aux cihazları destekliyor.

Satın alma adresi: https://tr.gearbest.com/headphone-accessories/pp_663674.html?wid=21
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir