Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/celalyesil.com/public_html/wp-content/themes/nanomag/functions.php on line 73
Tablet hard reset ve güvenlik | Celal Yeşil

Tablet hard reset ve güvenlik

Tablet bilgisayarların kullanımı çoğaldı ve nerdeyse hayatımızın bir parçası oldular artık. Yüzlerce marka, model ve teknik özellikleri ile yediden yetmişe herkesin elinde de görmek mümkün.

Bir gün baktık tabletimiz açılmıyor, yada Google şifremizi unuttuk tabletimizi açamadık bu durumda yapmamız gerekenler neler, tablete nasıl erişeceğiz nasıl eski haline döndüreceğiz diye düşünmeyin.Google Güvenlik için Google Hesap Ayarları isimli makaleden faydalanabilirsiniz.

Tablet Pc dediğimiz cihazlar İpad’lar hariç- Android işletim sistemi ile çalışırlar ve Android için bir Google Play hesabı gereklidir.Bizim yapmamız gereken şey bu şifreyi sıfırlamak ve tablete yeniden tanıtmaktır.

Buna reset atma deniyor ve hatta hard reset diye tabir ettiğimiz olay burda başlıyor tabletinizin marka ve modeline göre değişen bu durumu Hard Reset Atma ile ilgili hazırlanmış detaylı sayfadan ulaşmanız mümkün.

Tüm cihazların güvenliği mobil güvenlik, eposta hesaplarınızın yönetimi, teknolojik gelişmeler ve ilginç gelişmeler için takip edebileceğiniz bir sürekli güncellenen blog “Turkeyhostonline.com. adresini ziyaret edebilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir