Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/celalyesil.com/public_html/wp-content/themes/nanomag/functions.php on line 73
Mutlaka Oynamanız Gereken Flash Oyunlar | Celal Yeşil

Mutlaka Oynamanız Gereken Flash Oyunlar

Flash oyun sektörünün her geçen gün daha da gelişmesi, oyunların da daha kaliteli hale gelmesini sağlıyor. Biz de sizler için, mutlaka oynanılması gereken oyunları listeledik. İşte tüm zamanların bazı en iyi flash oyunları:

Zombileri Ezmece Oyunu

zombileri-ezmece-oyunu

Notdopller tarafından yapılmış olan bu harika oyunda amacınız, oyunun en başında satın aldığınız aracınızı geliştirerek zombilerce sarılmış şehirden kaçmak. Oyuna başlayınca bırakamayacağınızı, mutlaka bitirmek isteyeceğinizi belirtmek isteriz.

DEAD ZED 2 Oyunu

dead-zed-2-oyunu

Düşünün ki tüm şehri zombiler sarmış ve siz de çiftlik evinizde yalnız başınızasınız. Evinizi korumak için ne yapardınız? İşte Dead Zen 2 oyununun amacı da bu fikirden yola çıkılarak yapılmış. Evinize saldıran zombileri öldürebilecek misiniz?

Otobüs Park Et Oyunu

otobus-park-et-oyunu

Otobüs kullanmak her çocuğun hayallerinden biridir. Siz de bu harika oyunu oynayarak bu hayali az da olsa yaaşbileceksiniz. Kral Oyun sitesinde yayınlanan bu güzel oyunda önemli olan otobüsü diğer araçlara çarpmadan park etmek.

Ateş ve Su Oyunu

ates-ve-su-oyunu

Ateş ve Su denilince akla büyülü ve tarihi bir oyun geliyor ancak bu oyun daha çok, ürün toplama oyunları gibi basit bir oyun. Amacınız tüm taşları toplamak. Sabır gerektiren Ateş ve Su oyunu ile güzel vakit geçirebileceğinizi düşünüyoruz.

Maket Otomobil Oyunu

maket-otomobil-oyunu

Eğer siz de basit ama zevkli bir oyun arıyorsanız, Maket Otomobil oyunu tam sizin için. Grafiklerden senaryoya, her açıdan basit bir oyun gibi gözükse de, bitirmeden bırakamayacağınızdan eminiz.

Sokak Basketbol Oyunu

sokak-basketbolu-oyunu

Sokak basketbolu oyunu, miniclip tarafından hazırlanmış harika bir oyun. Eskiden popüler olan atari salonlarındaki oyunlara benziyor. Amacımız tabii ki şampiyon olmak ve oyun kurallarının esnek olduğu sokakta şampiyon olmak pek de kolay değil.

Mutlaka oynamanız gereken oyunlardan bir kısmını sizler için listelemeye çalıştık. Çocuk oyunları gibi görülse de aslında flash oyunlar, her yaştan insan için zevkli zaman sunmakta.
4 thoughts on “Mutlaka Oynamanız Gereken Flash Oyunlar

 1. Gökay

  Flash değil de, tavsiye edebileceğin bir bilgisayar “zombi” oyunu var mı acaba? Bu aralar “The walking death” izliyorum da, bununla beraber bir zombi oyunu iyi gider.

  Reply
  1. Celal Yeşil Post author

   Dead Island Serisini Oynayabilirsiniz. Gerçektende çok iyi bir oyundur.

   Reply
 2. Kemal

  Biraz Uzun Ama Şiddetle Tavsiye Ederim
  Decision 3
  Decision Medieval
  Robokill 2
  Versus Umbra
  Frantic Frigates
  Zombotron
  Age of War 1-2
  Rogue Soul 2
  Sword And Sandals 2
  Stick War 1-2
  Strike Force Heroes 1-2-3
  Kingdom Rush
  Sword And Souls
  Sas 4
  Tequila Zombies
  BTD 5
  Bloons Monkey City
  Learn to fly 2
  City Siege 1-2-3
  The Gun Game 2
  Awesome Seaquest
  Sonny
  İnsectonator
  Cactus Mycoy 1-2
  Sentry Knight
  Ruthless Panda
  Free Fred

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir