Etiket: , , , ,

Gece boyu şarj zararlı mı?

Akıllı telefonların neredeyse hepsinin pek sevilmeyen, ortak bir yanı var: Onları 24 saatte bir, genellikle kolayımıza geldiğinden her gece şarj etmemiz...

İlginç Bilgiler Arşivi Android Uygulaması

Boş vakitlerinizi boş işlerle geçirmeyeceksiniz artık. İlginç Bilgiler Arşivi uygulamasında bir o kadar eğlenceli bir o kadar ilgi çekici yüzlerce bilgi...

Yapboz Telefon Geliyor

Project Ara adı verilen Google ‘ın sürprizlerle dolu akıllı telefonu, Google’ın mobil işletim sistemi Android’i kullanacak. Cihazın en önemli...

Google Play’den Uygulama Doğrulama İçin Güncelleme

Google, yakında yapacağı bu güncellemeyle Android’li cebinizde önemli bir geliştirmeye imza atacak. Google, yakında Android’li telefonlardaki Google...

KitKat’dan Mobil Üreticilere Şok!

Android’li telefon üreten tüm firmalar, Google’ın bu tehdidi karşısında bakalım ne yapacak? Google ve Android telefon üreticileri arasında sürpriz...

‘Ben Hayattayım’ Uygulaması

Akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamalar ile hem oyun oynuyoruz, hem fotoğraf çekiyoruz hem de sosyal medyada içerik paylaşıyoruz. Peki savaş ortasında...

Nokia’dan Android’li Telefon

Akıllı telefon dünyasına yeniden dev bir adım atan Nokia’nın, Windows Phone 8’in ardından ilk Android’li modeline ait görselleri sızdı! Detaylar...

Google Araba Üretecek!

Otomobil pazarının dev markalarından biri olan Audi, internet teknolojisi devi Google ile işortaklığına adım atıyor! Büyük proje, tüm ayrıntılarıyla...

Google Play Sadece Android’in Değil

Böylelikle, Oppo N1 CyanogenMod, Google’ın Play Store’una erişimi olan ilk farklı İşletim Sistemli akıllı telefon oldu. Bu akıllı telefon sahipleri...

General Mobile Discovery Kapanma Sorunu Çözümü

Merhaba arkadaşlar, General Mobile Discovery kullanıcısıyım 2 aydır bir sorun yoktu ta ki son gelen güncellemeye kadar. Bu güncellemede sorun bulunmaktadır...