Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/celalyesil.com/public_html/wp-content/themes/nanomag/functions.php on line 73
Galaxy S3’e Android 4.3 Takviyesi | Celal Yeşil

Galaxy S3’e Android 4.3 Takviyesi

Samsung, Android 4.1.2’de kalan Galaxy S3 kullanıcılarına beklenen güncellemeyi resmi olarak sundu!

Android 4.3 güncellemesinin Galaxy S4’e gelmesinin ardından şimdi de Samsung’un aylardır beklettiği Galaxy S3 kullanıcılarına iyi haber geldi. SamMobile’ın raporuna göre güncelleme, İrlanda’da dağıtılmaya başlandı.
Galaxy S3 sahipleri, Samsung’un Android 4.2 güncellemesini atlaması nedeniyle yaklaşık bir yıllık Android sürümlerine gelecek güncellemeyi aylardır bekliyorlardı. Android 4.3’ün Android 4.1.2’li Galaxy S3’lere getirdiği birçok yenilik var. Örneğin Ayarlar uygulaması yeni sekmeli arayüzle baştan aşağı yenilenmiş bulunuyor. Bununla birlikte Galaxy S3’ün launcher ve widget’ları yerini koruyor.
Android 4.3 güncellemesinin Galaxy S3’e getirdiği yenilikler arasında Galaxy Gear desteği, TRIM desteği, ANT+ desteği, güncellenen temel arayüz öğeleri, yeni Samsung klavyesi, yeni GPU sürücüleri, yeni kilit ekranı, yeni ekran modları, SD karta taşıma işlevi, kamerada yeni Sound and Shot modu, yeni S-Voice, tam ekran Samsung uygulamaları, yeni Samsung uygulamaları ve fazlası var.
Orijinal ROM kullandığınız cihazınıza güncelleme geldiğinde uyarı merkezinde bununla ilgili bir uyarı alacaksınız (veya Ayarlar > Daha fazla > Cihaz hakkında > Yazılım güncelleme yolunu izleyerek kendiniz kontrol edebilirsiniz). Samsung güncellemeleri kademeli olarak dağıttığından Türkiye’deki ceplerin güncellenmesi hemen şimdi değil, önümüzdeki günlerde de gerçekleşebilir.
One thought on “Galaxy S3’e Android 4.3 Takviyesi

  1. galaxy s3

    samsung galaxy s3 üme 4.3 güncellemesi yükledim lakin hiç de verimli bir telefon olmadı , daha yavaş ve donmalara sebebiyet veriyor bu son güncelleme

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir