Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/celalyesil.com/public_html/wp-content/themes/nanomag/functions.php on line 73
Flash Oyun Oynayın Oynattırın | Celal Yeşil

Flash Oyun Oynayın Oynattırın

Flash oyunlar artık 7den 70’e herkese hitap etmektedir. Bazı aileler her ne kadar zaman kaybı olarak görsede çocuklarının bilgisayarda oyun oynamalarını. Ama işin aslı öyle değil oyun var oyun var. Kabul ediyorum bazı oyunlar rezalet ötesi çocuklarınızı mala bağlayabilir :) Bu yüzden sizin kontrolünüzde oyun oynamalıdır. Her internet sitesi elbette iyi olacak diye bir kaide yoktur. Birazdan size bir siteyi ve birkaç oyunu önereceğim. Çocuklarınızın gelişiminde daima oyunlara yer verin çünkü bu gelişimlerini olumlu yönde etkilemektedir ve dikkatleri daha fazla gelişerek tüm işlerin üstesinden gelebilirler.

Kral Oyun, bu siteyi sizlere önerebilirim çünkü kaliteli, güvenli ve geniş bir oyun yelpazesine sahiptir. İçerisinde en yeni oyunlardan tutun en eskilere kadar oyunlar bulunmaktadır. Çok düzenli bir kategori sistemine sahiptir ne aradığınızı rahatça bulabilirsiniz. Okumayı henüz öğrenmemiş çocuklarınız için ise bir kolaylık sunmaktadır o da görsel yönü gelişmiş her kategorinin her oyunun bir fotoğrafı bulunmaktadır bu sayede çocuklarınız kolayca aradıkları oyunları bulabileceklerdir.

Bu internet sitesinde en sevdiğim kategori Macera Oyunları kategorisidir. Öyle bir oyunlar olabiliyorki zeka ve hızlılığınızı son derece zorlamaktadır. Bu kategori içerisinde 2D ve 3D oyunlar bulunmaktadır. Her ne kadar 3D oyunlar güzel olsada bazen 2D oyunlar bunun önüne geçebilmektedir. Mesela size bir örnek vereyim. Zombi Ezmece isimli bir oyun bulunmakta bu kategori içerisinde 2D yapılmış bir oyun.

Oyunun amacı size verilen aracı geliştirerek helikoptere ulaşmak. Tabiki bu hiçde kolay değil. Önünüzde engeller zombiler vs. gibi şeyler bulunmakta. Bunları size verilen ilk araçla yapmanız hiç mümkün değil. Aracınızı geliştirmeniz gerekiyor. Ne kadar ileriye giderseniz ve ne kadar çok zombi ezer iseniz o kadar çok para kazanıyorsunuz ve bu sayede arabanızı geliştiriyorsunuz. Eğerki yalnış hatırlamıyorsam 3 tane araç değiştirmeniz gerekiyor ve bu araçları komple her aparatları takmanız gerekiyor. Eğer bunu yapabilirseniz ne mutlu size 30+ günde oyunu bitirebiliyorsunuz. (30+ gün oyun günüdür.)

Çok basit gibi görünüyor fakat çok zorlayıcı bir oyundur. Bir ara çok sarmıştı beni sürekli olarak bunu oynuyordum. Birde 2. bölümü çıkmış yine En Kral Oyunlar’ın Macera Oyunları kategorisinde bu oyunu bulabilirsiniz.

Yazımı burada noktalıyorum başka bir yazımda görüşmek dileği ile hoşçakalın…
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir