Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/celalyesil.com/public_html/wp-content/themes/nanomag/functions.php on line 73
Dünya Foursquare Günü | Celal Yeşil

Dünya Foursquare Günü

16 Nisan 2014 Çarşamba günü saat 20.00’de İstanbul ’da Mürekkep, İzmir’de ise Volume Alsancak’ta gerçekleşecek Foursquare Günü etkinliklerinde katılımcıları birçok sürpriz bekliyor.

İzmir ve İstanbul’daki etkinliğe katılanlar, tüm gece boyunca sürpriz indirim ve hediyeler kazanıyor. Aynı zamanda check-in yapan ilk 50 kişiye de bazı sürprizler var.

4sqDay (Foursquare Günü) nedir?

2010 yılında ABD ’nin Florida eyaletindeki Tampa şehrinde, bir grup Foursquare kullanıcısı tarafından düzenlenen etkinlikteki amaç; bölgede bulunan tüm kullanıcıları biraraya getirerek kaynaşmasını sağlamaktı. Bunun üzerine çeşitli ülkelerde de Foursquare Day (4sqDay) adı altında etkinlikler düzenlendi.
2011 yılında yapılan etkinliği ise Foursquare resmi olarak desteklemeye başladı ve blog ’unda konuyla ilgili bir yazı yayınladı.

Neden 16 Nisan tarihinde kutlanıyor?

Her yılın 4. ayı olan Nisan ve 4′ün karesi (squared) 16 Nisan!

Foursquare Türkiye ’nin düzenlediği ve ana sponsoru Birlikte Hayata, medya sponsoru PUBLIK olan etkinliklerimiz hakkında tüm detaylara ulaşmak için tıklayın.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir