Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/celalyesil.com/public_html/wp-content/themes/nanomag/functions.php on line 73
Bilgisayarınızda Olmazsa Olmaz 3 Program | Celal Yeşil

Bilgisayarınızda Olmazsa Olmaz 3 Program

Bilgisayarımız da mutlaka bulunması gereken çok önemli 3 program içerisinde özellikle google chrome yer almaktadır. Hızlı ve kullanımı kolay olan bu internet tarayıcısı sayesinde tüm internet sitelerini rahat ve kolay bir şekilde gezebilmeniz mümkündür.

Genel olarak önemli programlar içerisinde yer alan skype indir işlemini gerçekleştirerek bilgisayarınızı gerçek bir iletişim aracı olarak kullanabilirsiniz. Görüntülü ve sesli konuşma aracı olarak da bilinen bu yazılım ile artık daha rahat bir iletişim kurabilmeniz mümkündür.

Tüm bu programların yanı sıra photoscape ile resimlerinizi düzenleyebilir, resim albümlerinizi daha düzenli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bu programları güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için www.indirlivex.com adresine ziyaret edebilirsiniz.
2 thoughts on “Bilgisayarınızda Olmazsa Olmaz 3 Program

  1. Fethiye Klima

    Google Chrome’u herkese öneriyorum çok kullanışlı ve çok hızlı. Eskiden Internet Explorer kullanıyordum ama Google Chrome’u kullandıktan sonra bir daha Internet Explorer kullanmadım.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir